
Astianpesuaineet ja huuhtelukirkasteet















Fairy on tuttu, runsaasti vaahtoava astianpesuaine koti- ja ammattikäytössä suoritettavaan astioiden pesuun. Tunkeutuu rasvan läpi välittömästi jättäen astiat kiiltävän puhtaiksi. Puhdistaa tehokkaasti kattilat, padat, astiastot, aterimet ja lasit.






KW Konetiskijauhe sopii koneelliseen astianpesuun kaikissa astianpesukoneissa. Voidaan käyttää myös astioiden esiliotusaineena. Hajusteeton. Käyttöliuoksen pH noin 11,5.



Erittäin tiivistetty kiinteä Ecolab Apex Ultra NC koneastianpesuaine, keskikoviin vesiolosuhteisiin. Erinomaiset puhdistus- ja tahranpoisto-ominaisuudet, suojaa lasiastioita syöpymiseltä. Optimaaliset käyttökustannukset. 100-prosenttinen käyttö. Minimaalinen säilytystarve ja pitkään kestävät kivet. Tuotetta on helppo käsitellä ja täyttää. Turvallinen koskea. Väri- ja muotokoodatut Apex-tuotteet, ei väärän tuotteen valinnan vaaraa.
- Yhteensopiva järjestelmä: Apex Detergent annostelija